Aktualności

15-03-2018r.

Dyżury przedstawicieli organizacji pacjentów w dniach 12-16 marca br.

„Łączy nas pacjent” to wspólny projekt Rzecznika Praw Pacjenta oraz przedstawicieli największych w Polsce organizacji pacjentów. W ramach projektu, na bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta, specjaliści z poszczególnych organizacji wraz z ekspertami Rzecznika będą udzielać telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób.

 

 W dniach 12-16 marca br. na infolinii Rzecznika Praw Pacjenta będą dyżurować następujące organizacje: Stowarzyszenie na rzecz osób z niedoborem alfa-1 antytrypsyny w Polsce, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Chorych na Padaczkę, Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę, Fundacja StomaLife, Fundacja Urszuli Jaworskiej.

 

Więcej informacji o osobach dyżurujących oraz grafik z dyżurami przedstawicieli organizacji pacjentów znajduje się na naszej stronie internetowej: http://www.rpp.gov.pl/porady-ekspertow-ngo.

 

Wszystkie zainteresowane osoby mogą zadzwonić na numer bezpłatnej ogólnopolskiej infolinii Rzecznika Praw Pacjenta 800-190-590, gdzie zostaną połączeni z przedstawicielem organizacji pacjentów.

Lista aktualności