Aktualności

26-06-2017r.

Wystawa prac plastycznych Warsztatów Terapii Zajęciowej IPiN w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta

Od 15 maja br. w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta po raz kolejny można obejrzeć wystawę prac plastycznych przygotowanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

 

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta pragnie serdecznie zaprosić Państwa do zwiedzania wystawy prac plastycznych, wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 

Wystawa jest dostępna od 15 maja do 15 września br. (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00) w holu głównym siedziby Biura Rzecznika Praw Pacjenta przy ulicy Młynarskiej 46 na warszawskiej Woli.

 

Prezentowane prace zostały wykonane przez podopiecznych pracowni linorytu, ceramiki oraz tkackiej. Podczas trwania wystawy istnieje możliwość zakupu prezentowanych obrazów.

 

W ramach współpracy Rzecznika Praw Pacjenta z Warsztatami Terapii Zajęciowej działającymi na terenie Warszawy, Rzecznik cyklicznie zaprasza poszczególne Warsztaty do przedstawiania szerszej publiczności prac wykonanych ręcznie przez pacjentów z upośledzeniem umysłowym oraz chorobami psychicznymi.

Lista aktualności