Aktualności

18-09-2017r.

Wystawa prac plastycznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta

Rzecznik Praw Pacjenta zaprasza na kolejną wystawę prac plastycznych przygotowanych przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Od 18 września  do 30 listopada br. w godzinach 10:00 - 16:00 prace będzie można obejrzeć w siedzibie Biura Rzecznika Praw Pacjenta przy ul. Młynarskiej 46 w Warszawie.

 

Prace zostały przygotowane przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Karolkowej 71 działającego przy Katolickim Stowarzyszeniu Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej.


W ramach współpracy Rzecznika Praw Pacjenta z Warsztatami Terapii Zajęciowej działającymi na terenie Warszawy, Rzecznik cyklicznie zaprasza poszczególne Warsztaty do przedstawiania szerszej publiczności prac wykonanych ręcznie przez pacjentów z upośledzeniem umysłowym oraz chorobami psychicznymi.

 

 Udział podopiecznych Warsztatów w tego rodzaju wydarzeniach pozytywnie wpływa na zmniejszenie ilości hospitalizacji wśród uczestników grup plastycznych, a także stwarza szansę ich rehabilitacji na gruncie społecznym i zawodowym.

 

Lista aktualności